logo-phytomer-2014-corps.jpg
Kosmetický salon se nachází v klidném prostředí Svitav cca 20 minut chůze z centra.

Těším se na Vaši návštěvu.
Majitelka salonu: Mgr. Eva Švecová
phytomer-beautifiedyou.jpg
images.jpg

PHYTOMER historie

moře.jpg
ScreenShot2013-01-24at53343PM.png

Čistě přírodní a při tom vysoce účinná francouzská značka PHYTOMER, která je skutečný průkopník v oblasti mořské kosmetiky, již po 40 let objevují ty nejúčinnější mořské složky a vytvářejí kosmetické přípravky zítřka. PHYTOMER je dnes jednou z mála kosmetických společností na světě, která ovládá mořskou biotechnologii a vytváří zcela nové a přirozené přísady pomocí vyspělých metod šetrných k životnímu prostředí.

Společnost PHYTOMER dominuje především s novou generací přírodních a vysoce účinných mořských přísad šetrných k životnímu prostředí: Mořské exopolysacharidy (EPS), unikátní a nenapodobitelné přírodní cukry s revoluční kosmetickou aplikací.

Účinky

Kosmetika PHYTOMER se dokonale přizpůsobuje každému typu pleti. Redukuje jemné a hluboké vrásky pro získání vyhlazené pleti. Obsahuje high-tech aktivní komplex navržen tak, aby optimalizoval přirozené funkce kůže kmenových buněk při obnově pokožky. Zanechává pleť krásně vláčnou a hebkou, odstraňuje jedovaté látky z těla – detoxikuje, podporuje regeneraci a omlazení pro každý konstituční typ.

4-phytomer-culture-d-algues-a-co-responsables.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one