logo-phytomer-2014-corps.jpg
Kosmetický salon se nachází v klidném prostředí Svitav cca 20 minut chůze z centra.

Těším se na Vaši návštěvu.
Majitelka salonu: Mgr. Eva Švecová
phytomer-beautifiedyou.jpg
images.jpg

PHYTOMER obličejové ošetření

soin-oligomera-spa.png
22.jpg
Visuel-intro.jpg
Prémiové omlazující ošetření Pioneer - 75'
Luxusní kosmetické relaxační ošetření na korekci vrásek, které využívá inovačních přísad a zahrnuje speciální, originální, mimořádně pěstící masáž zad a obličeje, jež přináší hluboké uvolnění. Během ošetření se na zádové svaly aplikuje příjemný zahřívací bahenní zábal. Tato péče mimořádně vyplňuje vrásky na pleti a vrací tak pokožce mladistvý vzhled, hebkost a jas. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, která má problém se začínajícími nebo pokročilejšími vráskami.

Extended Youth - protivráskové ošetření - 60'
Tři klíčové kroky velmi účinného ošetření, jehož cílem je obnovit povrch pokožky, vyplnit vrásky a změnit strukturu tváře. Po jediném ošetření jsou vaše vrásky na pohled jemnější a zpevní se vám pokožka. Cítíte se skvěle a vypadáte mladší. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti s nutností řešení vrásek.

White Lumination - rozjasňující ošetření - 60'
Jedinečné rozjasňující obličejové ošetření s účinnou redukcí pigmentových skvrn pomocí speciálně zaměřených produktů Phytomer. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.
 
Hydra Blue - hydratační ošetření - 60'
Ošetření zajistí účinnou hydrataci, výrazně rozzáří a vyplní pokožku. Kombinuje výrobky s příjemnými texturami a velmi uvolňující masáží, čímž hydratuje a zklidňuje pleť, která okamžitě ukáže svou přirozenou svěžest. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Douceur Marine - zklidňující ošetření - 60'
Zábalová péče pro zjemnění pokožky a zlepšení ochrany u citlivé pleti nebo pleti se sklonem k zarudnutí.

Citylife - povadlá, unavená a šedá pleť - 60'
Profesionální ošetření zaměřené na městkou pleť, pleť trpící stresem ze životního stylu a prostředí – dehydratací, tmavými skvrnami, unavenou a povadlou pleť s otoky a kruhy pod očima. Výsledkem ošetření je okysličená a hydratovaná pokožka.

Acnipur - ošetření pro problematickou pleť - 50'
Čistící a zmatňující ošetření pleti, které je prokazatelně účinné v boji proti akné. Po ošetření je pleť viditelně zdravější, svěžejší a čistější.

Eye Perfection - ošetření očního okolí -  40'
Komplexní, účinné a uvolňující ošetření pro krásné oči s mladistvou jiskrou.

  

 
imagesCA2M8VUZ.jpg
imagesCA7EM15S.jpg
imagesCAKWKFP5.jpg
imagesCASXS5TS.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one