Profesionální ošetření obličeje

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ OBLIČEJE

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ OBLIČEJE 
 

 

Pioneer Treatment 75'

PRÉMIOVÉ OMLAZUJÍCÍ OŠETŘENÍ: Luxusní kosmetické relaxační ošetření na korekci vrásek, které využívá inovačních přísad a zahrnuje speciální, originální, mimořádně pěstící masáž zad a obličeje, jež přináší hluboké uvolnění. Během ošetření se na zádové svaly aplikuje příjemný zahřívací bahenní zábal. Tato péče mimořádně vyplňuje vrásky na pleti a vrací tak pokožce mladistvý vzhled, hebkost a jas. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, která má problém se začínajícími nebo pokročilejšími vráskami.

Extended Youth 60'

PROTIVRÁSKOVÉ A VYPÍNACÍ OŠETŘENÍ: Tři klíčové kroky velmi účinného ošetření, jehož cílem je obnovit povrch pokožky, vyplnit vrásky a změnit strukturu tváře. Po jediném ošetření jsou vaše vrásky na pohled jemnější a zpevní se vám pokožka. Cítíte se skvěle a vypadáte mladší. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti s nutností řešení vrásek.

White Lumination 60'

ROZJASŇUJÍCÍ A ZESVĚTLUJÍCÍ OŠETŘENÍ: Jedinečné rozjasňující obličejové ošetření s účinnou redukcí pigmentových skvrn pomocí speciálně zaměřených produktů Phytomer. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. 

Hydra Blue 60'

HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ: Ošetření zajistí účinnou hydrataci, výrazně rozzáří a vyplní pokožku. Kombinuje výrobky s příjemnými texturami a velmi uvolňující masáží, čímž hydratuje a zklidňuje pleť, která okamžitě ukáže svou přirozenou svěžest. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Douceur Marine 60'

ZKLIDŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ: Péče zaměřená na zklidnění podrážděné pokožky pro její  zjemnění a zlepšení ochrany u citlivé pleti nebo pleti se sklonem k zarudnutí.

Citylife 60'

OSVĚŽUJÍCÍ A DETOXIKAČNÍ OŠETŘENÍ: Nejmodernější profesionální ošetření zaměřené na městkou pleť, pleť trpící stresem ze životního stylu a prostředí – dehydratací, tmavými skvrnami, unavenou a povadlou pleť s otoky a kruhy pod očima. Výsledkem ošetření je okysličená a hydratovaná pokožka.

Acnipur 50'

OŠETŘENÍ PRO AKNÓZNÍ PLEŤ: Čistící a zmatňující ošetření pleti, které je prokazatelně účinné v boji proti akné. Po ošetření je pleť viditelně zdravější, svěžejší a čistší.

Eye Perfection 40'

ROZJASŇUJÍCÍ UKLIDŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ OČÍ: Komplexní, účinné a uvolňující ošetření pro krásné oči s mladistvou jiskrou.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one